Ціни на живець свиней почали знижуватись

27 січня 2020 2613 0
Ціни на живець свининей почали знижуватись
Kurkul.comЦіни на живець свининей почали знижуватись

У другій половині січня ціни на свинину живою масою почали знижуватись. Про це повідомили аналітики Асоціації «Свинарі України».
За результатами щотижневого моніторингу, перші два тижні року середня ціна закупівлі утримувалася на рівні 44,5 грн/кг, а зараз вона знизилася на 1,8% та становить 42,6 грн/кг. 

Протягом 4-го тижня року ціни на свиней забійних кондицій переважно коливалися в межах 41,5-43 грн/кг.

«Падіння цін на вітчизняному ринку живця є цілком типовим явищем для післясвяткового періоду, адже щороку об’єми реалізації сезонно послаблюються по завершенні «зимових канікул», — прокоментував керівник аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України» Олександра Бондарська.

За словами спеціалістів, переробка невдоволена скороченням обсягів реалізації на тлі відносно сталої пропозиції живця. Зменшення обсягів збуту в свою чергу відчувають постачальники живця, адже епізодично звучать відмови від попередньо заброньованих партій. 

Аналітики зазначають, що це посилює тиск на рівень закупівельних цін, тож більшість м'ясопереробників очікує на подальше здешевлення свинини та зниження закупівельних цін до 41-42 грн/кг.

Нагадаємо, що минулого тижня ціни на живець свиней стабілізувались.

Виконано за допомогою Disqus