Аграрії назвали сорти зернових, стійкі до хвороб

29 січня 2020 198 0
Аграрії назвали сорти зернових, стійкі до хвороб
Kurkul.com

При вирощуванні ярих пшениці та ячменю у ТОВ «Агробуд» закуповують насіння селекції KWS. Окрім якісних показників у компанії відзначили високу врожайність сортів та стійкість до хвороб. Про це розповів заступник директора ТОВ «Агробуд» Михайло Бунько у 8 випуску відеоблогу «Жито Великих Людей» від «КВС-УКРАЇНА».

«Який би рік не був, але менше 5 т/га врожаю ми не збирали», — додав він.

З ним згоден і голова ФГ «Грига» Володимир Грига.

«Ячмені невисокі, а це значить, що вони не вилягають. У цих ячменів я відзначив, що ураження хворобами, особливо борошнистою росою, знаходиться на досить низькому рівні», — зауважив фермер.

Голова ФГ додав, що компанія «КВС-УКРАЇНА» контролює посіви протягом вегетації. За його словами, консультанти компанії приїжджають для перевірки стану посівів і радять які добрива додати і в якому нарямі працювати далі для забезпечення гарного врожаю.

«Сорт КВС Аквілон — це той сорт, на який ми звернули увагу через те, що він, крім того, що дає великий вал урожайності, він ще має високу якість за хлібопекарськими показниками, клітковину і білок, а також цей сорт стійкий до висипання», — сказала керівник відділу продажу ПП «Західний Буг» Христина Данилюк.

Яра пшениця завжди була страхова, проте генеральний директор АПК «Архат»  Володимир Лісовий запевнив, що завдяки сортам «КВС- УКРАЇНА» її можна засівати в повному об’ємі.

Виконано за допомогою Disqus

+ 40° ... + 23°

Вітер

1.2м/с

Опади

2.6мм

Вологість

52%