Фермери Львівщини отримали гранти на закупівлю обладнання

30 січня 2020 690 0
Фермери Львівщини отримали гранти на закупівлю обладнання
Львівська ОДА

Фермери Львівщини отримали гранти на закупівлю обладнання в рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку 2019». Серед них дві сироварні та екоранчо. Повідомиляє прес-служба Львівської ОДА.

«Дуже важливо, що гранти на Львівщині отримали жителі сільських територій, що потребують соціального захисту — учасники АТО і переселенці з Криму. Усі переможці надзвичайно задоволені і вдячні проекту за надані можливості — фінансову підтримку і навчання із бізнес-планування. Цей проект надихнув їх, додав оптимізму і віри у власні сили. Більше того — дав можливість розвивати улюблену справу на рідній землі», — розповіла заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко.

Серед переможців конкурсу, 16 представників з Львівщини, які уже отримали грантові кошти і здійснили закупівлю задекларованого обладнання на потреби власного бізнесу.

Зокрема, сироварня «Гарбузовий Рай», сироварня еко сирів «ЧароДійка», СОК «Кам’янка лісова», ФГ «Карпатагро», екоранчо «Сабадаш», «Смачний курчак», Екологічна платформа.

Читати за темою: Родина Кмітів: будемо кращими сироварами в Україні і Європі

Виконано за допомогою Disqus