Україна почала експортувати цибулю до Туреччини та Молдови

31 січня 2020 87 0
Україна почала експортувати цибулю до Туреччини та Молдови
Kurkul.com

Фермери південного регіону України почали експортувати цибулю до Туреччини і Молдови.
Про це повідомляє Latifundist.com з посиланням на EastFruit.

«З кінця минулого тижня Україна почала відвантажувати цибулю до Туреччини і Молдови. Експортери активно скуповують цибулю у фермерів у Херсонській області за ціною 5,5-6 грн/кг ($0,22-0,24/кг)», — йдеться в повідомленні.

Читати за темою: ТОП експортерів цибулі в світі

Зазначається, що поточного тижня на ринку цибулі в Україні збереглася активна торгово-закупівельна діяльність. Підвищений інтерес до закупівель протягом тижня проявляли компанії з Туреччини і Молдови, а також місцеві роздрібні мережі, що дозволило продавцям підвищити відпускні ціни.

Наразі цибуля експортної якості пропонується не дешевше 5,5-6 грн/кг ($0,22-0,24/кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж середня оптова ціна на цибулю в Молдові. Для порівняння в кінці минулого робочого тижня цибуля в Молдові пропонувалася до продажу за ціною $0,26-0,34/кг.

«Незначне подорожчання в сегменті ріпчастої цибулі було характерним в основному для південних областей України, в той час як торгівля в решті регіонів йшла не так активно, у зв'язку з чим виробники вважали за краще не переглядати діапазон цін, що сформувався раніше», — зазначили аналітики проекту.

Згідно даних щоденного моніторингу, наразі серед усіх імпортерів найбільший обсяг цибулі в Україні купує саме Молдова.

Виконано за допомогою Disqus

+ 35° ... + 17°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

78%