Аграрний комітет підтримав законопроект про сертифікацію насіння

6 лютого 2020 393 0

Комітету з питань аграрної та земельної політики підтримав два законопроекти — щодо сертифікації насіння та щодо поводження з пестицидами і агрохімікатами. Про це повідомляється на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Зазначається, що законопроєкт №0029 передбачає приєднання України до Насіннєвих схем Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) за хрестоцвітними та іншими олійними або прядивними культурами, цукровому та кормовому буряку.

«Прийняття цього законопроекту дасть змогу сертифікувати насіння цих культур за міжнародними нормами. Це сприятиме підвищенню якості вітчизняного насіннєвого матеріалу, рівня конкурентоспроможності вітчизняних сортів на зовнішніх ринках, задоволенню експортного попиту та відкриттю нових ринків збуту», — зазначили у відомстві.

Також народним депутатам представили законопроект №2548, направлений на вдосконалення державного регулювання у сфері поводження із пестицидами і агрохімікатами, модернізацію українського законодавства та наближення його до європейського. Крім того, метою законопроєкту є забезпечення повної прозорості та простежуваності регуляторних та дозвільних процедур шляхом переведення у цифровий формат, а також зміна повноважень органів виконавчої влади.

Читати за темою: Вітчизняний експорт насіння у 2019 році збільшився на 15,5%

Виконано за допомогою Disqus

+ 0° ... - 4°

Вітер

2.1м/с

Опади

6.9мм

Вологість

100%