На Львівщині запустять шокову заморозку фруктів та ягід

21 лютого 2020 977 0
На Львівщині запустять шокову заморозку фруктів та ягід
Kurkul.com

Запуск напрямку шокової заморозки IQF овочів, фруктів та ягід планується у нинішньому році у місті Городок Львівської області. Технологія дозволяє зберегти зовнішній вигляд, смакові властивості та всі корисні речовини у замороженій продукції: як у свіжій. Про плани запуску нового напрямку на основному підприємстві Групи компаній T.B. Fruit повідомляє growhow.in.ua.

Технологія IQF (Individual Quick Freezing) — швидке заморожування продуктів завдяки використанню максимально низьких температур. Це й дозволяє зберегти всі корисні речовини свіжих фруктів, ягід та овочів.

Читати за темою: На Кіровоградщині збудують овочесховище та цех із виробництва соків

Потужності нового виробництва становитимуть 120 т сировини на добу. Раніше таким напрямком займався польський завод Групи T.B. Fruit. Однак згодом вирішили перенести виробництво в Україну.

«Заморожена в Україні продукція дозволить витіснити іноземного виробника на внутрішньому ринку і здешевити продукт для кінцевого споживача, вважають у компанії. При цьому, наприклад, Польща купувала сировину в Україні, а потім постачала нам же наші продукти у замороженому вигляді. Тепер ситуація зміниться, і за рахунок потужностей заморозки в Україні збільшаться площі під садами та агрокультурами», — підкреслив директор з виробництва T.B. Fruit Олег Мочалюк.

 

 

Виконано за допомогою Disqus

+ 38° ... + 24°

Вітер

1.7м/с

Опади

4.3мм

Вологість

72%