З 1 травня проекти землеустрою погоджуватимуть по-новому

6 березня 2020 201 0
З 1 травня проекти землеустрою погоджуватимуть по-новому
Kurkul.com

З 1 травня Держгеокадастр змінить принцип погодження проектів землеустрою. Уряд прийняв нову Постанову, відповідно до якої від 1 травня 2020 р. діятиме екстериторіальний принцип погодження усіх видів документації із землеустрою. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Зазначається, що також функціонуватиме лише електронна форма (із застосуванням кваліфікованого електронного підпису) подання на погодження до територіальних органів Держгеокадастру документації із землеустрою (отримання висновку про розгляд також відбуватиметься онлайн).

До проектів відведення буде додано 7 видів документації із землеустрою (зокрема по інвентаризації та рекультивації земель, необхідної для зняття та перенесення родючого шару ґрунту).

Читати за темою: Названо розмір річної оренди 1 га землі за результатами аукціонів

Вищевказаний принцип неодноразово доводив свою ефективність. Для прикладу, із запровадженням екстериторіального погодження проектів відведення, відсоток негативних висновків скоротився від 40 до 15%.

Тепер, коли усі документації розроблятимуться відповідно до вимог законодавства, а не до «регіональних особливостей» та «традицій», очікується ліквідація будь-яких проявів суб’єктивного фактору та зменшення кількості відмов по решті документацій до 15%.

Виконано за допомогою Disqus