Аграрії центральних та північних областей розпочали передпосівний обробіток ґрунту

10 березня 2020 90 0

На полях Полтавщини вже закривають вологу і готуються сіяти ячмінь. Про це Kurkul.com повідомив засновник ФГ «Шляхова» Олексій Шляхов.

«Не зважаючи на погоду, ми вже вийшли на поля. Закриваємо вологу і готуємось сіяти ячмінь. Ми в такому регіоні, що по трасі Київ-Харків вже трактори «бігають», а у нас ще сніг лежить, але вже почали, вже працюємо», —  розповів Олексій Шляхов.

Він також додав, що посівна йде за планом і все буде вчасно посіяно: кукурудза, ячмінь, соняшник, соя, пшениця. 

Фермери Чернігівщини теж розпочали комплекс весняно-польових робіт, проводять підживлення озимих та планують вносити добрива. Про це розповів заступник директора з агровиробництва СТОВ «Агрольон» Юрій Олефіренко.

«Вже провели підкормку на полях. Зараз готуємо техніку, бо не можемо в поле влізти. Думаю, що будуть проблеми з вологою, так як снігу зовсім не було. Озимі культури зараз в гарному стані, але що буде через тиждень ніхто не знає. Якщо дивитись по прогнозам, то через тиждень почнуться приморозки до -7 °С, а на сьогоднішній день іде інтенсивна вегетація. Щодо посівної, то в нас в основному пізні культури, тому поспішати нікуди. Будемо закривати вологу, вносити добрива і дивитися по погоді», — підсумував він.

Читайте також: На Полтавщині затримується початок польових робіт

Виконано за допомогою Disqus