Ціна нафти марки Brent продовжує знижуватись

16 березня 2020 300 0

Сьогодні, 16 березня, ціни на нафту продовжили падіння, так як надзвичайне зниження ставки Федеральним резервом США не змогло зменшити паніку на світових фінансових ринків через швидке поширення коронавірусу. Повідомляє Latifundist.com, з посиланням на Reuters.

У той же час цінова війна між провідними виробниками нафти посилила зростання попиту.

Нафта марки Brent впала на $2,07 (6%) до $31,78 за барель до 07:30 за Гринвічем, збільшивши спад минулого тижня на 25%, що стало найбільшим тижневим падінням з 2008 р. Ціна на початку місяця відкрилася на рівні $35,84, але впала до мінімуму на 13% — $ 31,63.

Читати за темою: Ефект метелика і світова криза: що буде з агро?

Згідно з повідомленням, вартість нафти в США склала $30,35, знизившись на $1,38 після того, як на початку сесії вона впала нижче $30. Таке зниження відбулося незважаючи на обіцянку президента США Дональда Трампа заповнити стратегічні запаси нафти (SPR) по максимуму.

Видання пише, що ціни на нафту піддаються сильному тиску як з боку попиту, так і з боку пропозиції. Занепокоєння з приводу пандемії коронавірусу, що знижує закупівлі нафти, зберігається, в той час як побоювання з приводу перевиробництва зросли після того, як провідний експортер Саудівська Аравія наростив видобуток і знизив ціни для збільшення продажів в Азію і Європу.

Виконано за допомогою Disqus