Цукрозавод з Волині щодня реалізовує 300 т органічного добрива

18 березня 2020 192 0

Щодня Гнідавський цукровий завод реалізовує понад 300 тонн барди для с/г підприємств Волині та сусідніх областей. Про це інформує прес-служба ПАТ «Гнідавський цукровий завод».

Спеціалісти переконують, що 10 т мелясної барди можуть замінити чотири мішки селітри, а беручи до уваги сьогоднішні ціни на добрива — це дуже вигідна пропозиція, тим більше, що мелясна барда є органічним добривом.

«Сьогодні мелясна барда пройшла всі необхідні експертизи вітчизняних та закордонних лабораторій, оцінивши вміст мінеральних добрив провідні спеціалісти рекомендували використовувати цей продукт для підживлення сільгоспземель. Проект із реалізації був успішно втілений Гнідавським цукровим заводом: укладені відповідні договори на безперебійне постачання сільськогосподарським підприємствам», — йдеться в повідомленні.

На підприємстві запевняють, що мелясну барду можна вносити під всі види культур відповідно до методичних рекомендацій. Вже цього року органічне добриво засвідчить свою результативність від кількості та якості врожаю.

Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 14° ... + 10°

Вітер

3.6м/с

Опади

13.89мм

Вологість

96%