Zernotorg запустив багатофункціональний Telegram-бот аналітики цін на зерно

27 березня 2020 132 0
Zernotorg запустив багатофункціональний Telegram-бот аналітики цін на зерно

Електронний майданчик для торгівлі зерном Zernotorg.ua запустив свій чат-бот в Telegram. Тепер всю необхідну інформацію про ціни на зерно можна отримати не заходячи на сайт компанії. Про це Kurkul.com розповів засновник проектів Zernovoz.ua і Zernotorg.ua Олександр Мащенко.

«На ринку вже існують Telegram-боти, але наш продукт відрізняється від них — крім цін в портах, які дають всі боти, наш чат-бот може показувати ціни в господарствах, з розрахунком логістики. Можна дізнаватися ціни на зерно в будь-якій точці України, а не лише в Одесі і Миколаєві. Звичайно, у нас теж є розділ «Ціни в портах», але до пропозицій трейдерів ми додали ще графік динаміки ціни. Тобто, можна стежити за розвитком цін на зернові культури. Також ми додали ще ряд графіків, які допомагають аналізувати ситуацію — кореляція зростання з курсом долара, порівняння цін з цінами минулого року, порівняння наших цін з котируваннями на Чиказькій біржі», — розповів Олександр Мащенко.

Новий сервіс надає такі дані:

  • розрахунок цін в господарствах;
  • ціни в портах;
  • графіки динаміки цін;
  • графіки порівняння з цінами минулого року;
  • графіки порівняння з курсом долара і з цінами на Чиказькій біржі;
  • підписка на розсилку цін за обраними культурами;
  • ціни за форвардними контрактами.

Частиною функцій нового інструменту можна користуватися безкоштовно, повністю все опції чат-бота доступні тільки платним передплатникам сайту Zernotorg.

За словами Олександра Мащенка, новий інструмент буде корисний для сільгоспвиробників — вони зможуть постійно аналізувати ціни в своєму господарстві і бачити сезонні тенденції руху цін. Трейдерам чат-бот допоможе вибудовувати стратегію за форвардними продажами.

Підписатися на чат-бот Zernotorg.ua можна за посиланням.

Виконано за допомогою Disqus

+ 32° ... + 19°

Вітер

1.3м/с

Опади

0мм

Вологість

60%