Реклама

Фермери отримують безкоштовний доступ до супутникового моніторингу

3 квітня 2020 556 0
Фермери отримують безкоштовний доступ до супутникового моніторингу
Фермери отримують безкоштовний доступ до супутникового моніторингу

Українсько-американська компанія EOS Data Analytics долучається до ініціатив на допомогу бізнесу, щоб сприяти подоланню негативних наслідків пандемії COVID-19. Вона відкрила безплатний доступ до платформи супутникового моніторингу полів EOS Crop Monitoring, аби фермери мали більше змоги залишатися вдома, повідомила прес-служба компанії.

Платформа супутникового моніторингу полів – сервіс, який використовує супутникові знімки для стеження за посівами. Він надає фермерам важливу актуальну інформацію про їхній стан.

Технологічна платформа інформує фермерів про  зміни у вегетації, попереджає про різку зміну погоди, автоматизує виставлення пріоритетів. Завдяки супутниковим даним за станом полів можна стежити буквально з дому, зменшуючи потребу контактувати з людьми – це дуже важливо під час карантину. 

Компанія повідомила, що зробила доступ до платформи безплатним. Це робиться для того, щоб підримати аграріїв під час пандемії. Пропозиція чинна до 30 квітня 2020 р. Аби скористатися нею, потрібно зареєструватися на сайті платформи та отримати листа з інструкціями для безплатного доступу.

Виконано за допомогою Disqus