Варіант Агро Буд оптимізував роботу під карантин

3 квітня 2020 30 0
Варіант Агро Буд оптимізував роботу під карантин
Kurkul.com

ТОВ «Варіант Агро Буд», незважаючи на нещодавно введені карантинні обмеження, не зупинив виробництво, а запровадив спеціальний режим праці і продовжує виконувати свої зобов'язання, по підписаним раніше договорам у повному обсязі.Про це Кurkul.com повідомив власник ТОВ« Варіант Агро Буд» Данило Шуфані.

«Завдяки оперативним заходам, нам вдалося уникнути обмежень у робочому і виробничому процесі. На дистанційну роботу перевели 10% співробітників, а 5% персоналу, що живуть у передмісті, взяли відпустки. Але за останні 3 тижні ми збільшили кількість робочих місць на 3%. Всі наші зусилля спрямовані на те, щоб не підвести своїх партнерів і вчасно забезпечити відвантаження обладнання, а також зберегти наш персонал», — прокоментував власник ТОВ« Варіант Агро Буд» Данило Шуфані.

Зазначено, що на підприємстві не проігнорували обов'язкові карантинні заходи, власник внутрішнім наказом запровадив спеціальний режим праці: щодня на прохідній заводу проводиться температурний скринінг абсолютно всіх співробітників, заборонено заходити і переміщатися по території виробництва без маски, посилені заходи з дезінфекції приміщень, для цього регулярно закуповуються і видаються засоби індивідуального захисту.

Також введено безконтактний регламент спілкування: всі наради і переговори проводяться в онлайн режимі, а для співробітників, які повернулися із закордонних відряджень проходили обов'язковий 2-тижневий карантин.

«Наше виробництво зараз виконує всі замовлення. Ми маємо у наявності всі необхідні запаси металу і комплектуючих. Для розвезення персоналу по місту, компанія орендувала автобус і спланований оптимальний маршрут. Проведена оптимізація робочих змін і кількості персоналу, у відпустки пішли переважно люди, які живуть за містом», ― зазначив директор виробництва Олексій Єрмоленко.

Власники компанії активно допомагають медичним установам і лікарям Харкова. На даний момент вже виділені 1 млн грн на покупку медикаментів і засобів індивідуального захисту для лікарів Харківської обласної дитячої клінічної лікарні №1 та Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні.

Читайте також: Варіант Агро Буд змонтував на Херсонщині дощувальну машину 675 м

Виконано за допомогою Disqus