ALFA Smart Agro розповіла про режим роботи та логістику продукції під час карантину

3 квітня 2020 28 0
ALFA Smart Agro розповіла про режим роботи та логістику продукції під час карантину
ALFA Smart Agro розповіла про режим роботи та логістику продукції під час карантину

Карантинні заходи в Україні внесли зміни в діяльність багатьох компаній. Так найбільший в Україні виробник ЗЗР – компанія ALFA Smart Agro запровадив ряд заходів, спрямованих на інтенсифікацію виробництва і захист співробітників від коронавірусу, повідомляє прес-служба компанії.

Так запроваджено посилений режим роботи Білоцерківського заводу препаративних форм. Крім того, на заводі ввели додаткові заходи захисту:

  1.  З початку оголошення карантину організували доставку співробітників спеціально орендованим транспортом з дотриманням норм законодавства: в одному автобусі не більше 10 осіб, всі співробітники в масках, поручні дезінфікуються перед посадкою пасажирів.
  2. Запроваджено практику температурного скринінгу. На початку робочого дня всім співробітникам вимірюють температуру спеціальним пірометром. Тих, у кого температура підвищена, до роботи не допускають. Є чітка схема контролю самопочуття кожного співробітника, при необхідності вони можуть отримати безкоштовну консультацію терапевта або психолога.
  3.  З'явилися вимоги верхній одяг знімати відразу біля входу в приміщення і обробляти руки антисептиком.
  4. У всіх приміщеннях загального користування щогодини дезінфікуються дверні ручки.

«Наша команда – найцінніший ресурс компанії, тому ми робимо все можливе, щоб убезпечити своїх співробітників від вірусу і при цьому забезпечити агровиробників України необхідними ЗЗР», – відзначають в прес-службі ALFA Smart Agro.

Незважаючи на карантин, завод працює в посиленому режимі, щоб виготовити необхідний для аграрного сезону обсяг препаратів для фермерів. Департамент логістики забезпечує безперебійну поставку товарів в регіональні склади. В даний момент в 16 областях України працюють 18 складів. Всі вони заповнені необхідними на найближчий час препаратами.

 Регіональні співробітники ALFA Smart Agro, які контактують з клієнтами, отримали і використовують необхідні засоби особистого захисту: респіратори, маски, антисептики, одноразові рукавички. З дотриманням безпечної дистанції вони продовжують консультувати господарства з питань застосування препаратів.

Виконано за допомогою Disqus