Забур’яненість соняшнику знижує врожайність на 70%

6 квітня 2020 100 0
Забур’яненість соняшнику знижує врожайність на 70%
Забур’яненість соняшнику знижує врожайність на 70%

Забур’яненість посівів знижує врожайність соняшнику на 30-70 %. З метою недопущення зниження врожайності керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець  рекомендує фермерам використовувати високоефективний гербіцид Стелс (флурохлорідон, 250 г/л), повідомляє прес-реліз фірми.

Фахівець наголошує, що навесні молоді рослини соняшника сильно потерпають від багатьох дводольних і злакових видів бур’янів, зокрема таких, як амброзія полинолиста, лобода, нетреба звичайна та інших злісних видів.

«Гербокритичним періодом у соняшника є фаза від сходів до появи 4-5 пар справжніх листків культури, оскільки, в середньому, до цієї фази рослини не є конкурентоспроможними стосовно бур’янів і не можуть чинити фітоценотичний тиск на них. Тому дуже важливо, щоб поле було чистим від бур’янів, і культура безконкурентно могла використовувати необхідні їй ресурси – вологу, світло, елементи живлення», – рекомендує експерт

Для боротьби з бур’янами фахівець радить застосовувати гербіцид Стелс (флурохлорідон, 250 г/л). Його діюча речовина надходить до коріння бур’янів та рухається акропетально до тканин листя, і бур’яни або знищуються ще до появи на поверхні ґрунту, або ж проростають слабкими та знебарвленими і швидко гинуть.

Препарат ефективно контролює широкий спектр однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів і є незамінним проти амброзії полинолистої – одного із найбільш шкодочинних бур’янів у посівах соняшника. За рахунок своїх фізико-хімічних властивостей він забезпечує надзвичайно тривалий період захисної дії – до 3-4 місяців, залежно від погодних умов. 

Виконано за допомогою Disqus