Уряд компенсує 25% на придбання вітчизняної сільгосптехніки

6 квітня 2020 425 0
Уряд компенсує 25% на придбання вітчизняної сільгосптехніки
Kurkul.com

Уряд підтримав проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва». Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Державна підтримка надасть доступ сільгоспвиробникам здешевити придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва на 25% та сприятиме оновленню машинно-тракторного парку», — йдеться у повідомленні.

Постановою удосконалюється та уточнюються окремі норми та положення Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, зокрема у частині:

  • надання можливості сільгосптоваровиробникам отримати компенсацію вартості техніки та обладнання, придбаних у жовтні – листопаді 2019 року за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на 2020 рік на означені цілі.
    Зазначено, що спрямування коштів відбуватиметься через уповноважений банк, який підпише з Мінекономіки Меморандум про загальні засади співробітництва.

Компенсація надаватиметься сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі, у розмірі 25% вартості техніки та обладнання (без урахування ПДВ).

Читайте також: АМКУ просить керівників АЗС про зниження цін на пальне

Виконано за допомогою Disqus