Херсонські фермери продають овочі на онлайн ринку

10 квітня 2020 822 0
Херсонські фермери продають овочі на онлайн ринку
Kurkul.com

Станом на ранок 10 квітня тимчасово призупинили роботу найбільшого на півдні України гуртового ринку «Неждана» в Олешківському районі. В зв’язку із цим та карантинними обмеженнями аграрії Херсонщини розпочали продаж овочів онлайн. Повідомляє ukrinform.ua.

«Ми розуміємо, що ринок у Великих Копанях є одним із найбільших в Україні, й розуміємо необхідність того, щоб він працював. Але зараз безпека та здоров’я наших громадян — перш за все. Адміністрація і власники ринку мають забезпечити дотримання санітарних та протиепідемічних норм. Тільки у такому випадку ринок відновить свою роботу», — повідомив заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан.

Читати за темою: Зараз головне — закриті ринки, а не похолодання — науковець

Тим часом, за період карантину овочі почали продавати онлайн, з’явились групи у соцмережах, люди замовляють — продукцію їм підвозять до під’їздів. Так працюють і виробники, і посередники. Останні забирають вирощену продукцію від хати чи з поля аграрія і везуть на продаж. Тому наразі можна побачити обговорення у Facebook про якість овочів, що привозить той чи інший продавець.

«Наприклад, група «Ринок Херсонський онлайн» створена, щоб вирішити проблеми, які виникли у зв’язку з закриттям продовольчих та промислових ринків. Тут обмінюються інформацією, хто продає, що саме і за яку ціну, чи готові підвозити продукцію. Наразі тут пропонують не лише овочі, а й маски, наприклад, а також десерти, напівфабрикати та інше», — зазначається у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus