У Чернівцях підприємці вимагають відкриття продовольчих ринків

27 квітня 2020 123 0

Сьогодні понад 50 підприємців Калинівського та «Верхнього» ринків вийшли на акцію протесту до будівлі Чернівецької ОДА. Люди протестують проти закриття ринків і вимагають дозволити їм працювати. Повідомляє suspilne.media.

У Чернівецькій ОДА заявили, що рішення про відновлення роботи ринків може ухвалити Чернівецька міськрада. Натомість міський голова Олексій Каспрук каже, що ринки закрили рішенням обласної комісії з надзвичайних ситуацій на вимогу головного санітарного лікаря України.

Зазначено, що 24 квітня, під час позачергової сесії міської ради, депутати не змогли ухвалити рішення про дозвіл на роботу продовольчих ринків.

«Відновити оптову торгівлю на продовольчих ринках — це перевищення повноважень міською радою», — повідомляє начальник юридичного відділу Олександра Шиби.

Нагадаємо, що акції протестів підприємців Калинки розпочались минулого тижня після того, як обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендувала місцевим органам влади заборонити діяльність продуктових секторів ринків.

Читайте також: На Херсонщині фермери протестували проти закриття ринків

 

Виконано за допомогою Disqus