Реклама

Студентки Сумського агроуніверситету перемогли в міжнародному конкурсі наукових робіт

14 квітня 2020 437 0

Дві сумські студентки стали переможницями міжнародного конкурсу наукових робіт «Black Sea Science 2020». Повідомляє прес-служба Сумського національного агроуніверситету.

Цей конкурс щорічно проходить на базі Одеської національної академії харчових технологій за підтримки Міністерства освіти і науки України під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association,  у співробітництві з науковим журналом Central European Researchers Journal.

Цього року на конкурсна комісія оцінювала 202 роботи від студентів з України, Франції, Польщі, Греції, Китаю, Македонії, Литви, Словаччини, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Білорусі, Молдови. З них 9 робіт були написані спільно студентами українських та закордонних вишів. За результатами розгляду робіт конкурсною комісією було оприлюднено список переможців.

Студентки факультету економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету Діана Кожемякіна та Владислава Бєляєва отримали перше місце за роботу «Моделювання конкурентноздатних позицій аграрного сектору в регіоні», написану під керівництвом доцентки кафедри економіки та підприємництва СНАУ Надії Пилипенко.

Сумський СНАУСумський СНАУ

Читати за темою: На Сумщині запускають виробництво молока А2

Виконано за допомогою Disqus

Реклама