Лозівські машиним почали серійне виробництво причіпних обприскувачів

15 квітня 2020 91 0
Лозівські машиним почали серійне виробництво причіпних обприскувачів

Компанія «Лозівські машини» почала серійне виробництво причіпних обприскувачів. Для цього у квітні була відкрита нова сучасна виробнича лінія. Про це повідомляє Traktorist.ua, з посиланням на прес-службау компанії.

Наразі компанія пропонує модель високоточного причіпного обприскувача Spraymarc-3000, презентація якого вперше відбулася на ювілейному Дні поля Lozova Machinery у липні 2019 р. За словами виробника, агрегат поєднує високу ефективність та продуктивність з високою якістю збірки та простотою у експлуатації.

Компактний і маневрений агрегат вагою 2 290 кг та об'ємом бака 3 000 л при ширині штанги 24-28 м. Повністю алюмінієва штанга забезпечує відмінну стабілізацію при роботі. Крім того, штанга нечутлива до дії агресивних розчинів. Транспортна ширина обприскувача становить 2,5 м, мінімально необхідна потужність трактора — 80 к.с.

Широкий діапазон регулювання висоти розташування штанги забезпечує якісну обробку рослин висотою до 50 см. А можливість гідравлічного нахилу штанг дозволяє Spraymarc-3000 забезпечує високоякісне обприскування на схилах. Кожна штанга має можливість індивідуального розкладання на ширину від 12 м до 24 м.

Всі баки агрегату забезпечені високоефективною омиваючою системою. Серед унікальних особливостей обприскувача — спеціальна форма основного бака, яка не має гострих кутів, що сприяє простоті його миття та швидкому зливу води.

Модель Spraymarc-3000 вже доступна до продажу.

Виконано за допомогою Disqus