Голландські фермери змушені викошувати тюльпанові поля

15 квітня 2020 140 0
Голландські фермери змушені викошувати тюльпанові поля
GoogleГолландські фермери змушені викошувати тюльпанові поля

Аби запобігти скупченню людей на квітуючих полях фермери в регіоні Болленстрек, який спеціалізується на вирощуванні цибулин тюльпанів, нарцисів і гіацинтів, фермери виламують голівки квітів та скошують квітконоси, повідомляє Європейська правда.

Зазвичай, люди приїжджають в тюльпанові поля заради красивих фото, наражаючи себе на небезпеку зараження. Особливо багато відвідувачів на вихідних. Тому фермери з метою запобігання скупчення людей на полях, йдуть на такі збиткові кроки.

Зі слів місцевого фермера Саймон Пеннінгс зривання голівок розквітлих тюльпанів призводить до фінансових збитків аграріїв. Адже тюльпан перед зламуванням голівки має повністю розкритися, щоб фермер міг переконатися, що рослина здорова, перш ніж продавати цибулини за кордон з відповідним сертифікатом 

«Нам доведеться пропустити етап обстеження квіток і почати обламувати їх голівки раніше. В результаті ми зможемо експортувати наші квіти у набагато меншу кількість країн. Але останнє, чого б нам хотілося – це новий міні-спалах коронавірусу», — пояснив Пеннінгс.

До слова, влада німецького міста Бонн у зв'язку з пандемією коронавірусу вирішили обмежити доступ в один з районів, який приваблює натовпи людей квітучими сакурами.

Виконано за допомогою Disqus