Фермери Донеччини масово вирізають корів через карантин

17 квітня 2020 154 0
Фермери Донеччини масово вирізають корів через карантин
Kurkul.com

Малі фермери Донеччини зазнають чималих збитків та змушені скорочувати поголів’я корів та іншої худоби. Адже через закриття ринків під час карантину їм ніде продавати свою продукцію. Про це йдеться у сюжеті 5 каналу.

«Ми його здавали на базарі — продавали, здавали оптом, коли як виходило. А зараз у зв’язку з цим коронавірусом не ходить автобус. Ну і чим його везти? У нас транспорту нема. То так, сусідкам віддаю, роздаю, у кого нема корів», — розповіла власниця корови пенсіонерка Анна Фірцак з Чермалика.

Через те, що нічим годувати худобу, власники почали її позбуватися. Фермерка Юлія Єгуртова зі своїх 18 корів чотирьох здала на м’ясокомбінат.

«Нічим годувати, нікуди дівати молочку. Ми коли реалізуємо молочну продукцію, ми купуємо відразу корм для того, щоб годувати тиждень цих корів», — пояснила фермерка.

Також власниця планує продати і телят. Скаржиться: хотіла б залишити собі, але не має чим годувати. В обласному департаменті агропромисловості фермерам пропонують продавати молоко через інтернет.

Виконано за допомогою Disqus

+ 29° ... + 19°

Вітер

2.2м/с

Опади

4.7мм

Вологість

76%