Українська компанія створила біопакети з крохмалю

20 квітня 2020 159 0

Компанія «Новіс» створила біорозкладні пакети з крохмалю і біополімерів з рослинних джерел. Такі пакети розкладаються в домашніх умовах за 90 днів. Про це стало відомо зі сторінки компанії «Вимал» у Facebook.

«На даний час кілька торгових мереж тестують ці пакети, їх також можна купити на сайті компанії. «ВИМАЛ» завжди підтримував збереження та відновлення довкілля! Ми будем раді надавати наш високоякісний крохмаль для того, щоб зробити нашу Землю чистішою», — йдеться у повідомленні.

Сертифікат за стандартом «OK compost HOME» був виданий компанії «Новіс» 15 жовтня 2019 р.

Раніше директор компанії Андрій Береза розповів, що ідею про пакети, які розкладаються, побачили на виставці в Німеччині. Це були пакети з картопляного крохмалю, але для їх переробки потрібні індустріальні компостери.

«Наша команда професіоналів почала розробляти новий продукт — пакети, які розкладаються в домашніх умовах. Ми купили сировину, зробили зразок і відправили до Бельгії на сертифікацію, де нашу продукцію перевірили на здатність розкладатися та відповідність стандартів. Процедура тривала близько 6 місяців», — зазначив Андрій Береза.

Біопакети товщиною до 21 мікрона можуть розкладатися в домашніх умовах, до 100 мікронів — в індустріальних компостних приміщеннях.

Читайте також: Агросем презентував комплексні рішення для ефективного використання ресурсів господарст

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою