LEMKEN вийшла у сегмент техніки для точного посіву

1 грудня 2015 59 0
LEMKEN вийшла у сегмент техніки для точного посіву
Lebulletin.comLEMKEN вийшла у сегмент техніки для точного посіву

Компанія LEMKEN представила передсерійну машину Azurit, головна особливість якої — нова система посіву DeltaRow. Повідомляє прес-служба компанії.

Компанія робить значний крок уперед щодо традиційних технологій, при яких посів насіння проводиться в один ряд. Конструктори LEMKEN зробили ставку на два зміщені один щодо одного напівряду з інтервалом 12,5 см. Завдяки цьому на кожну рослину припадає на 70% більше площі, у результаті чого поліпшується надходження води і поживних речовин. За допомогою сівалки Azurit можливий точний і ефективний посів кукурудзи, сої, соняшнику або ріпаку зі швидкістю до 15 км/ч.

У процесі посіву спочатку дві зачисні зірочки видаляють залишки врожаю і каміння. Потім сошник точно по центру закладає стрічку з добривами, яку закриває трапецієподібний ущільнюючий каток. Крім того, трапецієподібні кільця забезпечують попереднє ущільнення рядів, що є ще однією унікальною особливістю LEMKEN Azurit.

Окремі висіваючі агрегати забезпечуються насінням з центрального насіннєвого бункера за допомогою системи Seed on Demand (англ. «Насіння по потребі»). Два синхронізованих ділильних диска поділяють зерна для поперемінної подачі на два дводискових сошника сіючого вузла DeltaRow. Сошники направляються двома розташованими по центру роликами і розміщують насіння точно на попередньо ущільнених ділянках. На завершення обидва посівних ряду закриваються V-подібним притискним роликом.

Виконано за допомогою Disqus