Реклама

У Раді підготували законопроєкт про всеукраїнський референдум

30 квітня 2020 112 0

Перший заступник голови ВР Руслан Стефанчук повідомив, що в Раді завершили роботу над першим законопроєктом з блоку народовладдя щодо всеукраїнського референдуму, передає Українська правда.

«Ми завершили роботу пов’язану із напрацювання першого законопроєкту з блоку народовладдя по всеукраїнському референдуму. Ми вже отримали не тільки схвальні відгуки, але з зауваженнями, як від український фахівців, від українських наукових інституцій, від міжнародних інституцій. Ми очікуємо зараз висновки від швейцарських інституцій, ми звернулися до посла Швейцарії», — зазначив Руслан Стефанчук.

Він наголосив, що завдяки представникам Венеційської комісії законопроєкт переклали його англійською мовою і поширили для всього світу. Україна очікує на відгуки щодо цього законопроєкту.

Заступник голови ВР зауважив, що після завершення карантинних заходів обов’язково відбудеться фінальне зібрання робочої групи і цей законопроєкт винесуть у зал.

Нагадаємо, референдум щодо допуску іноземців до українського ринку землі — це не питання 2020 р. і, можливо, навіть не 2021 р. Таку думку висловив голова комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, народний депутат від партії «Слуга Народу» Микола Сольський

Виконано за допомогою Disqus

Реклама