Компанія Alliance Tire Group запустила у продаж зносостійкі шини Agri Star II

30 квітня 2020 36 0
Компанія Alliance Tire Group запустила у продаж зносостійкі шини Agri Star II
Alliance Tire Group

Alliance Tire Group запустила серію шин Agri Star II у продаж. Попри унікальні якісні характеристики, шини Agri Star II мають конкурентоспроможну ціну на ринку. Повідомляєтья на Traktorist.com.

Зазначено, що основними перевагами продукту є високі зчеплювальні характеристики, підвищена міцність та зносостійкість. Крім того, ефективне самоочищення протектору, яке забезпечується особливостями дизайну.

«Концептуальна трьохвимірна модель шини була перш за все презентована фокус-групам, до яких входили фермери та дилери, з метою отримання від них об’єктивних відгуків щодо дизайну. Відповідно до отриманих пропозицій, були внесені деякі модифікації до конструкції шини, зокрема більш широкий профіль протектора, спеціальний контур стінок ґрунтозачепу та їх кількість», — йдеться у повідомленні.

За словами виробника, крім бездоганної роботи на полі, ці шини пристосовані до комфортної їзди по твердому покриттю. Зокрема, вони характеризуються меншим рівнем шуму та вібрацій, а також здатні розвивати високу швидкість при низькому зносі шин. Також, вони мають відмінні характристики управління та гальмування.

Читайте також: Уряд компенсує 25% на придбання вітчизняної сільгосптехніки

Виконано за допомогою Disqus

+ 29° ... + 19°

Вітер

2.2м/с

Опади

4.7мм

Вологість

76%