Світовий виробник с/г шин оновив асортимент продукції в Україні

26 травня 2020 59 0
Світовий виробник с/г шин оновив асортимент продукції в Україні
Traktorist.ua

В Україні оновили асортимент продукції відомого виробника сільськогосподарських шин Alliance Tire Group (ATG). Придбати повний асортимент шин можна безпосередньо у дилерській мережі Спецшина та Техноопторг. Повідомляє Traktorist.ua.

Компанія Alliance Tire Group збільшила кількість гуми в зоні контакту в центральній частині ґрунтозачепів у точці їх взаємного перекриття у шинах Agri Star II. 

За словами виробника, цей додатковий обсяг гуми забезпечує більшу стабільність і менший знос шин на твердих покриттях, підвищуючи комфорт оператору при їзді на дорогах.

Читати за темою: Компанія Alliance Tire Group запустила у продаж зносостійкі шини Agri Star II

Варто зазначити іншу особливість шин Agri Star II, яка також спрямована на поліпшення поведінки тракторів на дорогах і зручності водіїв — індекс швидкості D на рівні 65 км/год. Крім того, особливості дизайну також забезпечують чудову здатність шин до самоочищення протектора, що важливо під час польових робіт та при виїзді з поля.

Унікальна технологія Stratified Layer Technology (SLT), розроблена інженерами Alliance Tire Group полягає в здатності надати шині так зване «друге життя» після зносу перших 40% протектора, тим самим забезпечуючи гарне зчеплення під час другої половини терміну служби шин. 

«Поки шина ще нова, потужне зчеплення забезпечується глибокими ґрунтозачепами протектора, яку забезпечує збільшена кількість гуми в зоні контакту. А після 40% зносу, тобто повного зносу верхнього шару ґрунтозачепів, в дію вступає нижній шар. На цьому етапі ґрунтозачепи змінюють свою геометрію профілю, стаючи більш широкими і вигнутими. Нова зменшена глибина протектора повністю компенсується збільшеною площею плями контакту. І знову бездоганне зчеплення! І в цьому друга перевага цієї моделі шин», — розповіли в компанії.

Виконано за допомогою Disqus