Реклама

Експерт спростував міфи про переваги імпортних б/в напівпричепів

9 травня 2020 95 0
Експерт спростував міфи про переваги імпортних б/в напівпричепів
Експерт спростував міфи про переваги імпортних б/в напівпричепів

Вітчизняний новий  напівпричіп має нижчу  ціну експлуатації техніки, ніж  імпортний б/в.  Цей нюанс пояснив Олег Авер’янов CEO компанії Egritech уматеріалі Traktorist.ua «Б/в імпортний vs новий український напівпричіп. Розвінчуємо міфи».

«Порівнювати новий напівпричіп і вживаний — не зовсім коректно. Тому що вживаний вже був у експлуатації, у нього є вже втома металу рами, втома металу борту. Осі, які б вони найкращі не були, на б/в-шному причепі вже «пробігли» якусь відстань. І тому вони вже все одно втратили деякі свої переваги. А новий напівпричіп — це новий напівпричіп. У нього цих проблем немає», — акцентує експерт.

Олег Авер’янов додав, що при купівлі будь-якої б/в техніки, їй потрібно зробити початкове ТО. Навіть при купівлі відновленої машини, її потрібно ретельно перевірити

«Це лише здається, що при купівлі напівпричепа після капремонту, все з ним відразу добре. Але ні. Почнуть з’являтися дрібниці — здуття металу на бортах, «гулі» на гумі, потертий диск або барабан гальмівної системи, розбитий шкворень зчіпного пристрою. І такого дріб’язку буде багато, але ж і його потрібно усувати, а вартість ремонту додати до ціни купівлі», — пояснює фахівець

Зокрема ціна нового напівпричепу Egritech коштує $33 тис., у той час, як орієнтовна ціна на закордонний б/в напівпричіп (сталевий, в непоганому стані) становить $23 тис. 

«Здається, що економія складає $10 тис. Але тут у гру вступає такий аспект, як компенсація від держави. Наш напівпричіп входить у програму компенсації, яка становить 25%. І якщо порахувати: $33 тис. - 25% = $24750. Різниця складає $1750! І це повністю новий напівпричіп», — акцентує експерт.

Таке спростування міфу експерт додатково аргументує тим, що клієнти споконвічно рахують свої одноразові витрати, не задумуючись про вартість експлуатації.

Виконано за допомогою Disqus