Українська компанія планує виробляти 10% світового обсягу пектину

15 травня 2020 1341 0
Українська компанія планує виробляти 10% світового обсягу пектину
Latifundist.com

Незабаром українська Група компаній T.B. Fruit планує виробляти близько 10% світового обсягу пектину. Про це розповів засновник і власник Групи компаній T.B. Fruit Тарас Барщовский у спецпроекті «Тарас Барщовський: Майже 90% сокової продукції в Україні — це не соки, а нектар» на Latifundist.com.

«Це дуже складне технологічне виробництво. З компаній, які його виробляють, — Cargill, DuPont, H&F, ніхто не є переробником фруктів. Перша з тих, хто зайшла на цей ринок, переробляючи відходи виробництва на пектин, була китайська компанія Andre Pectin. Ми — другі, хто має повний цикл виробництва. І однозначно будемо нарощувати виробництво», — зазначив Тарас Барщовський.

Новий завод з виробництва пектину T.B. Fruit будувався 2 роки. Його потужність складає 3 тис. т яблучного пектину на рік. За словами Тараса Барщовського, з моменту запуску виробничі процеси постійно удосконалювались.

«Тебе ніхто не пустить на своє виробництво, щоб подивитися, як воно повинно правильно працювати. Тому ми виправили свої помилки та запустили лінію. Плануємо виробляти близько 10% світового обсягу», — додав він.

У планах компанії на 2020 р. — запустити потужності для шокової заморозки овочів, фруктів і ягід в Україні, а також завод з виробництва технічного спирту.

Читати за темою: Українські фермери можуть заробляти €3-7 тисяч на вирощуванні овочів і фруктів — думка

Виконано за допомогою Disqus

- 11° ... - 15°

Вітер

4.4м/с

Опади

0мм

Вологість

88%