Аграрний фонд прозвітував про фінансування агровиробників

19 травня 2020 50 0
Аграрний фонд прозвітував про фінансування агровиробників
agropolit.com

Під час програми форвардних закупівель 2020 р. ПАТ «Аграрний фонд» профінансував агровиробників на 233 млн грн. Про це з посиланням на прес-службу підприємства пише AgroPolit.com.

Станом на травень, товариство закупило у сільгоспвиробників 72 тис. т зернових, зокрема пшениці, ячменю, жита та кукрудзи.

В Агарному фонді зазначають, що це значно менші обсяги, ніж Товариство закуповувало в попередні роки, однак форвардна програма не завершена і  триватиме доти, доки будуть надходити заявки від агровиробників.

«На сьогодні ПАТ «Аграрний фонд» профінансував агровиробників на 233 млн грн, закупивши 72 тис. т зернових. Так, це мало, порівняно з попередніми роками, але форвардна програма ще не завершилась і контракти будуть укладатись доти, доки будуть надходити заявки від аграріїв. Наше місія залишається незмінною – максимально підтримувати та сприяти розвитку малих та середніх агровиробників», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у лютому 2020 р. під керівництвом Івана Баришева «Аграрний фонд» повідомляв про початок форвардної програми закупівлі зернових врожаю 2020 р. Загальна сума, на яку ПАТ «Аграрний фонд» планував профінансувати агровиробників, складала 2 млрд грн.

 

Виконано за допомогою Disqus

- 11° ... - 15°

Вітер

4.4м/с

Опади

0мм

Вологість

88%