Урожаю загрожує підтоплення через збільшення рівня води в річках

2 червня 2020 295 0
Урожаю загрожує підтоплення через збільшення рівня води в річках
Kurkul.com

Державна служба України з надзвичайних ситуацій попереджає аграріїв про небезпеку, адже через підвищення рівня води в західних областях України може бути підтоплено сільськогосподарські угіддя. Про це йдеться на сайті ДСНС.

«Протягом 1 червня, у зв'язку зі значними дощами, на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується підвищення рівнів води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м (над рiвнями на 8 годину 29 травня), мiсцями початкове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь», — йдеться в повідомленні.

Читати за темою: Аграрії Біляївського району б'ють в набат

На річках Закарпатської області очікується підвищення рівнів води на 0,5-1,5 м над поточними в межах корiнних берегiв, а на рiчках басейнiв Прута, Сiрету та Захiдного Бугу (Львiвська, Волинська обл.) — на 0,3-1,3 м.

«1-3 червня, у зв’язку з добiганням паводкової хвилі, на ділянці Дністра Галич- Залiщики очiкується пiдйом рiвнiв води на 2,1 - 2,6 м над рiвнями на 8 годину 1 червня, при проходженні максимуму можливий вихід води на заплаву», — зазначається у ДСНС.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою