В травні Україна втричі наростила імпорт свинини

10 червня 2020 87 0
В травні Україна втричі наростила імпорт свинини
Kurkul.com

Упродовж травня надходження м’яса свиней з-за кордону активізувалося: за останній місяць весни Україна імпортувала 3,2 тис. т свіжого, охолодженого та мороженого м’яса свиней, що втричі більше ніж попереднього місяця. Повідомляє Асоціації «Свинарі України» з посиланням на дані митної статистики.

«Збільшенню об’ємів імпорту м’яса свиней протягом травня сприяли активніші поставки з Канади, Польщі та Німеччини. Саме звідти цьогоріч завезли ¾ сукупних об’ємів імпортної свинини. Зокрема, з Канади протягом травня завезли понад 1 тис. т мороженої свинини сукупною вартістю 2,3 млн тобто понад третину завезеного з початку року. З Польщі імпортували майже 0,8 тис. т свинини (понад 66% надходжень за 5 місяців), з Німеччини — 0,43 тис. т, що відповідає половині надходжень м’яса свиней станом на кінець травня», — уточнюють аналітики.

У якості ключової причини такого пожвавлення імпорту експерти відзначають відчутно нижчі ніж у кінці минулої весни глобальні ціни на свинину. При цьому, середній рівень внутрішніх цін закупівлі у травні був на 2% вищим ніж роком раніше. 

Читати за темою: Мільярди інвестицій та подорожчання м’яса: у скільки обійдуться «євростандарти» у тваринництві

Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 7° ... + 5°

Вітер

2.9м/с

Опади

11.64мм

Вологість

98%