Відібрати землі у хмельничан хочуть не вперше — експерт

7 грудня 2015 112 0
Відібрати землі у хмельничан хочуть не вперше — експерт
Кurkul.comВідібрати землі у хмельничан хочуть не вперше — експерт

У селах Хмельниччини почали з’являтись агенти-перекупники компанії «Агрохолдинг 2012», які пропонували землевласникам переписати договори оренди їхніх паїв на значно вигідніших умовах, про це Кurkul.com стало відомо під час акції протесту фермерів.

За словами заступника голови Асоціації аграріїв Хмельницької області Катерини Огреби, «Агрохолдинг 2012» ще не приступав до обробки тих земель, які йому належать, тому невідомо з яких джерел будуть проводитись виплати і природа грошей, які на ці дії направлені, не відома.

«Це схоже на звичайний популізм і те, що Олександр Герега просто показує себе «добрим чарівником», який роздає людям все, що має сам. Тому це походить на звичайну PR-кампанію, яка направлена на наступні вибори», — зазначає експерт.

Читати по темі: Герега і фермери: хто переможе?

Катерина Огреба налаштована рішуче і готова відстоювати свою позицію до кінця, оскільки подібна ситуація відбувається не вперше.

За її словами, три роки тому у Старокостянтинівскому районі, почав свою діяльність агрохолдинг «Мрія». Тоді також по селах їздили перекупники землі з подібною агітаційною програмою.

«Коли загроза нависла і над нашим господарством, ми почали діяти, зібравши буквально за день фермерів району, які пішли з вимогою до місцевої влади. На площу було запрошено голову обласної адміністрації і начальника сільгоспуправління. Також додала, що фермери висловили свою думку, про те що перекуп земель відбувається не без дозволу влади, і якщо уряд не прийме ніяких рішень, фермери будуть фізично відстоювати свої інтереси. На цьому ця ситуація з перепідписанням договорів оренди зупинилась» — розповіла вона.

Виконано за допомогою Disqus

+ 12° ... + 2°

Вітер

2.5м/с

Опади

0мм

Вологість

57%