EOS Crop Monitoring надає місяць безкоштовного доступу для аграріїв

19 червня 2020 283 0
EOS Crop Monitoring надає місяць безкоштовного доступу для аграріїв

З нагоди Дня фермера, 19 червня, EOS Crop Monitoring, супутниковий моніторинг полів, надає українським аграріям безкоштовний доступ протягом місяця. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Під час цього періоду для нових користувачів будуть відкриті інструменти оновленої платформи для ведення точного землеробства. Завдяки інноваційним технологіям супутникового спостереження фермери зможуть аналізувати рівень вологості ґрунтів своїх угідь, створювати карти вегетації, бути готовими до зміни природних умов, а також скористатись іншими допоміжними функціями.

Читати за темою: Фермери зможуть відстежувати вологість ґрунтів за допомогою супутників

Вільний доступ до платформи супутникового моніторингу, який надає EOS Crop Monitoring,  дозволяє залучити нових фермерів до діджиталізації аграрного сектору України. Вони зможуть спостерігати за своїми полями, використовуючи хмарні сервіси.

Завдяки можливостям платформи, користувачі отримуватимуть повідомлення про зміни вегетації культур та ризики, пов'язані з погіршенням погодних умов. Система дозволить контролювати стан посівів, щоб збільшити урожай, оптимізувати використання добрив, тощо.

«Ключова перевага платформи — відсутність додаткового обладнання. Не потрібно встановлювати датчики для вимірювання різних показників. Супутникових знімків достатньо для моніторингу та оцінки стану культур. Вологість ґрунтів можна визначати за допомогою супутникових даних без встановлення додаткового обладнання», — йдеться у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus