Аграрії Львівщини збільшили площі посіву ярих культур

26 червня 2020 26 0
Аграрії Львівщини збільшили площі посіву ярих культур
Kurkul.com

На Львівщині через весняну посуху може знизитись врожайність ярих культур. Проте збільшення посівних площ компенсує кінцевий результат. Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

«Через суху весну врожайність ранніх ярих культур може бути трохи нижче в порівнянні з минулим роком, проте збільшення посівних площ і погодні умови з високою температурою і рясними дощами сприятиме поліпшенню врожайності пізніх культур. Але при цьому аграріям необхідно звернути особливу увагу на своєчасний обробіток посівів для захисту культур від хвороб, які особливо швидко розвиваються в теплих і вологих умовах», — розповіла Юлія Шопська, директор департаменту агропромислового розвитку.

В повідомленні зазначається, що цього року у Львівській області площа с/г культур збільшилася на 8,4 тис. га і становить 705,5 тис. га  в порівнянні з 2019 р. Також збільшилася площа сільськогосподарських культур до обмолоту на 11,3 тис. га (+ 2,4%) і становить 475,8 тис. га, в сільськогосподарських підприємствах — збільшилася на 12,5 тис. га (+ 3,6%). 

Читати за темою: Посуха негативно вплинула на врожай в Дніпропетровській області

Виконано за допомогою Disqus

+ 31° ... + 17°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

78%