У Латвії гниє урожай полуниці через відсутність заробітчан

1 липня 2020 4139 0
У Латвії гниє урожай полуниці через відсутність заробітчан
Kurkul.com

У Латвії частина урожаю полуниці може згнити на полях через відсутність сезонних працівників, а місцеві безробітні не хочуть збирати ягоди. Про це йдеться на skaties.lv.

Через карантинні обмеження країна не змогла залучити достатньої кількості сезонних працівників, адже багато з них виїхали до інших країн, через що значна частина врожаю ягід в Латвії може згнити, повідомляють у бюро Латвійської асоціації плодівників.

Зазначається, що збір урожаю ранньої полуниці почався вже 2 тижні тому і триває досі. Через те, що великі ягідні господарства зазвичай працюють окремо з різними сортами, то точного прогнозу щодо урожаю говорити рано. А пізня полуниця ще не дозріла.

У відомстві наголосили, що відсутність сезонних робітників буде мати негативний вплив на латвійську економіку, обсяг недотриманих податків і купівельну спроможність фермерів, адже урожай не буде зібраним та проданим.

В інших галузях сільського господарства також спостерігається нестача робочої сили, особливо важкий час очікується на початку осені.

Читати за темою: На Волині рекордний врожай полуниці

Виконано за допомогою Disqus

+ 27° ... + 15°

Вітер

1.3м/с

Опади

0.7мм

Вологість

64%