BINFIELD продемонструвала ефективність передпосівного внесення добрив на Digital Field

8 липня 2020 534 0
Передпосівне внесення добрив
Передпосівне внесення добрив

На першому онлайн полігоні аграрних інновацій Digital Field компанія BINFIELD продемонструвала ефективні рішення у внесенні гранульованих та мікрогранульованих добрив при посіві кукурудзи та соняшнику. Повідомляє SuperAgronom.com.

Систему живлення під соняшник і кукурудзу на полях Digital Field було розроблено виходячи з результатів агрохімічного аналізу полів, проведеного фахівцями компанії AgriLab.

«Компанія BINFIELD співпрацює з багатьма лідерами європейського ринку мінеральних добрив, серед яких компанії: ARVI Fertis та COMPO Expert. В Україні працюємо з 2012 року, при цьому, щороку оновлюємо та доповнюємо лінійку добрив компанії новими продуктами. За даними аналізу стану ґрунтів на Digital Field ми скомпонували та обрали марки добрив по відношенню азоту, фосфору, калію, сірки та мікроелементів», — зазначив Олексій Грабовський, директор підприємства з питань агросервісу компанії BINFIELD.

«За результатами обстеження ділянок під посів кукурудзи було прийнято рішення вносити гранульовані добрива марки 5:15:30 у поєднанні з сіркою, бором і цинком у нормі 100 кг/га», — розповідає Олексій Грабовський.

З метою забезпечення максимальної ефективності внесення азоту, безпосередньо при сівбі культури у рідкій формі вносився КАС у поєднанні з інгібітором нітрифікації НоваТек One.

Водночас, у зону насіннєвого ложа було внесено мікрогранульоване добриво Ізі Старт ТЕ-Макс. Як зазначають у BINFIELD, таке рішення дозволяє забезпечити швидку доступність елементів живлення при контакті з насіниною.

Слід також зазначити, що передпосівне внесення добрив проводилось з використанням робота розкидача Rauch AXIS 30.2, постачальником якого є компанія «Агріматко-Україна». При посіві культур було використано обладнання Precision Planting та сівалку Massey Ferguson 9108 VE.

Результати всіх експериментів та дослідних робіт знаходяться у вільному доступі завдяки партнерам проєкту — сервісу управління агропідприємством AgroOnline. Агрометеорологічні дані та метеоаналітику збирає сервіс агропогоди «Метео Фарм».

Нагадуємо, за перебігом подій на першому онлайн полігоні аграрних інновацій можна стежити з відеозвітів та онлайн-трансляцій на YouTube-каналі Digital Field.

Виконано за допомогою Disqus

+ 24° ... + 19°

Вітер

3.2м/с

Опади

0мм

Вологість

72%