Реклама

Digital Field запрошує фермерів на презентацію результатів дослідів

4 серпня 2020 79 0
Digital Field запрошує фермерів на презентацію результатів дослідів

Як отримати високу врожайність на «бідних ґрунтах» при тому оптимізувавши витрати? Перший полігон аграрних інновацій Digital Field запрошує на презентації результатів дослідів на полях із соняшником та кукурудзою. Повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що на двох полях було закладено 48 варіантів дослідів. Тут вивчали вплив різних налаштувань сівалки, систем живлення та захисту  на розвиток рослин, а також — продуктивність різних гібридів соняшника та кукурудзи на ґрунтах нижче середньої якості.

«Метою нашого досліду було продемонструвати, що навіть на «бідних» піщаних грунтах можна отримати високу врожайність і при тому — оптимізувавши виробничі витрати. За попередніми оцінками прогноз на наш врожай виглядає більш, аніж оптимістично. Зрештою — все покаже бункер, але саме зараз найкращий час, щоб на власні очі оцінити відмінності між рослинами при різних технологій», — зауважив Юрій Борисенко, дослідник  Digital Field.

Читайте також: Штучний інтелект у боротьбі з бур'янами на соняшнику та кукурудзі

Щоб забезпечити максимальну об’єктивність результатів, на полігоні компанія AgriLab провела комплексну агродіагностику та визначила агрохімічні показники, критичні фактори та потенціал полів. Також завдяки метеостанції iMetos тут фіксувалась динаміка погодно-кліматичних змін. Тож дані дослідів будуть корисними для аграріїв з усіх регіонів, адже вплив природних і технологічних факторів — чітко розмежовано.  

Головною особливістю  Digital Field було тестування різних інноваційних технологій у виробничому процесі. Тут експериментували із різними налаштуваннями сівалки, різними способами внесення добрив та засобів захисту рослин, а також способами моніторингу. Про усе, що відбувається на полі — агрономи Digital Field знімають відео, де коментують що і чому роблять. А на самому полі встановлені веб-камери, з яких ведеться цілодобова трансляція на ютуб-каналі.

«З кожним роком від аграріїв все частіше доводиться чути, що демо-поля у тому форматі, в якому вони є сьогодні, не приносять користі. Адже там демонструють лише кінцевий результат, тоді як важливі чинники — залишаються «поза кадром». Які властивості грунтів? Які температурні режими і яка динаміка опадів на демо-полі? Чи була тут така ж сама посуха і, зрештою, чи не підживлювали культури додатково? Адже на демонстраційних ділянках завжди чудовий результат, а от потім у господарстві — інший… На полігоні Digital Field ми повністю відкрили усі дані – від комплексної агродіагностики поля до погодно-кліматичних та економічних. За усім, що відбувається на полі — можна стежити у прямому ефірі 24/7 в онлайн. На Digital Field — жодних таємниць», — розповів Ярослав Бойко, СЕО AgriLab.

Відвідувачі Digital Field зазначають, що відмінності між розвитком рослин на різних варіантах дослідів добре помітна навіть неозброєним оком, при тому фактори, які їх визначають, часто залишаються поза увагою аграріїв. І як виявилось — дарма.

Презентації результатів дослідів  та огляд демо-полів проходитимуть щочетверга впродовж серпня. Організатори зазначають, що інформація, яку представлять тут, стане у нагоді усім виробникам, незалежно від розмірів господарства та регіону, у якому воно знаходиться.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням або за телефоном 063 296 96 33. Демо-поле знаходиться у с.Велика Олександрівка, Бориспільського району, Київської області.

Довідка: Digital Field – перший в Україні онлайн демо-полігон аграрних інновацій. Це дослідницький проект, спрямований на пошук шляхів оптимізації собівартості виробництва та збільшення врожайності за допомогою технологій точного землеробства. Організатори проекту — компанія Agri Space за ініціативи AgriLab та підтримки LNZ Group, Massey Ferguson, Precision Planting, АМАКО, Agrimatco, BINFIELD, «Метео Фарм» та Drone UA.

А завдяки сервісу управління агропідприємством AgroOnline можна отримати вільний доступ до всіх даних, що стосуються повного циклу агровиробництва проекту Digital Field.

Виконано за допомогою Disqus