Фермер з Тернопільщини планує відкрити готельний комплекс

13 липня 2020 100 0
Фермер з Тернопільщини планує відкрити готельний комплекс
Kurkul.com

Фермер з Тернопільщини Андрій Піцань планує розвивати свій бізнес: створити готельний комплекс та зайнятися бджолотерапією. Про це йдеться у матеріалі «Як заснувати бізнес на виїзному харчуванні у селі» на Kurkul.com.

«Планів у нас дуже багато, проте їх реалізація залежить від ситуації у країні та у світі. На жаль, зараз ситуація нестабільна, до того ж люди з сіл масово виїжджають за кордон, що значно скорочує кількість робітників, а отже, і виробничі потужності. Ми найближчим часом не збираємося емігрувати, але є задуми на рахунок створення готельного комплексу. Також плануємо створити якесь додаткове виробництво. Наприклад, маю намір зробити апібудинок для бджолотерапії, адже для цього є і мед, і велика пасіка, і зацікавлені відвідувачі. Мій бізнес отримав новий виток розвитку, це дає натхнення та додатковий стимул до праці», — зазначив Андрій Піцань.

Наразі фермер займається мобільною доставкою їжі для механізаторів, яку вдалось налагодити завдяки гранту МХП, отриманому у рамках конкурсу «Село. Кроки до розвитку».

Виконано за допомогою Disqus

+ 24° ... + 19°

Вітер

3.2м/с

Опади

0мм

Вологість

72%