На Херсонщині 13 людей утримували в неволі та здавали в оренду фермерам

27 липня 2020 68 0
На Херсонщині 13 людей утримували в неволі та здавали в оренду фермерам
Національна поліція

Чергового сучасного рабовласника, який утримав в неволі 13 людей, викрили поліцейські в Херсонській області. Це сталося завдяки тому, що двом «рабам» вдалося втекти. Про це повідомляє МВС.

Житель Скадовського району утримував у селі в трудовому рабстві 13 мешканців центральних та західних областей України, яких «здавав в оренду» фермерам. «Раби» по 15 годин працювали на полях, грошей не отримували, адже «рабовласник» забирав їх собі.

Двом бранцям вдалося втекти та повідомити про те, що відбувається, правоохоронцям. Після цього поліцейські провели спецоперацію по звільненню решти «рабів». Серед звільнених двоє жінок, вік бранців — від 19 до 53-х років.

Уже відомо, що «рабовласник» вербував працівників переважно у Кіровоградській та Закарпатській областях. Обіцяв зарплатню, безкоштовне проживання та харчування. На місці ж селив людей в сарай, в антисанітарні умови, та змушував працювати за їжу.

Нині відкрите кримінальне провадження за ст.146 «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини» Кримінального кодексу України. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст.149 «Торгівля людьми» КК України. Фахівці надають звільненим медичну та психологічну допомогу.

Читайте також:

Виконано за допомогою Disqus