На Дніпропетровщині голова ОТГ вимагав хабар за виділення землі

30 липня 2020 73 0
На Дніпропетровщині голова ОТГ вимагав хабар за виділення землі

На Дніпропетровщині затримали керівника відділу ОТГ на хабарі у $32 тис. Кошти посадовець вимагав за розв'язання земельних питань: за кожен виділений гектар для ведення селянського господарства йому мали сплатити $1 тис. Повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

«За результатами проведених слідчо-оперативних заходів правоохоронці встановили, що для отримання у власність земельних ділянок для ведення селянського господарства громадянин звернувся до ОТГ. Керівник профільного відділу пообіцяв задовольнити його звернення, але для безперешкодного вирішення питання необхідно заплатити певний «внесок» – за один гектар землі 1 000 доларів США», — зазначили у відомстві.

Під час проведення розрахунків керівника відділу ОТГ затримали. З його автомобіля правоохоронці вилучили $32 тис. одержаної неправомірної вигоди.

Посадовця затримали у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Проводяться слідчі дії.

За вимагання та отримання неправомірної вигоди зловмиснику може загрожувати кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Читати за темою: На 10 тисячах га земель Міноборони незаконно вирощували сільгоспкультури

Виконано за допомогою Disqus