Реклама

Прометей відкриє агросупермаркет на Помічнянському елеваторі

4 серпня 2020 93 0
Прометей відкриє агросупермаркет на Помічнянському елеваторі
elevatorist.com

Група компаній «Прометей» в подальшому майбутньому планує створити агросупермаркет на Помічнянському елеваторі, в якому клієнти зможуть придбати всі необхідні для сільгосппідприємства товари в одному місці, а консультанти-агрономи допомагатимуть з вибором. Про це йдеться у матеріалі «Агромаркет на Помічнянському елеваторі: три відповіді на головні питання» на Еlevatorist.com.

Зазначається, що ГК «Прометей» вже кілька років поспіль практикує на всіх своїх елеваторах так званий Агромаркет, тобто продаж необхідних аграріям товарів. 

Зокрема, агромаркет Помічнянського елеватора розпочинався з продажу мінеральних добрив. В кінці 2019 р. асортимент продукції розширили засобами захисту рослин від провідних виробників BASF, Syngenta, ALFA Smart Agro, Unifer, а також насінням соняшнику, кукурудзи, ріпаку від Syngenta, Limagrain, Євраліс, озимих зернових вітчизняної селекції.

Одним із ключових переваг співпраці з компанією є економія на логістиці та швидка доставка товару.

«Елеватор надає надійні інструменти для аграріїв на зручних і вигідних для них умовах. Виробник возить на елеватор зерно, а компанія надає йому широкий асортимент міндобрив, ЗЗР, насіння, до того ж з хорошою знижкою. У виграші залишаються всі — фермер економить, не переплачуючи двічі за логістику, а компанія виграє маржу з автотранспорту. Також можлива доставка на господарство», — розповідає Юрій Старіков, директор Помічнянського елеватора.

Зазначається, що менеджери Помічнянського елеватора постійно підтримують зв'язок з аграріями регіону. За допомогою дзвінків, розсилок через електронну пошту, вайбер і телеграм вони інформують аграріїв про надходження та ціни на зерно, мінеральні добрива, ЗЗР і насіння.

«Працюємо швидко, щоб не затримувати машину. Це дуже важливо, особливо зараз — в час збору врожаю», — пояснює керівник елеватора.

Читати за темою: Елеватори Прометея прийняли перші партії врожаю 2020

Виконано за допомогою Disqus