Реклама

Як працюватимуть комісії з відшкодування вартості тварин?

14 грудня 2015 68 0
Як працюватимуть комісії з відшкодування вартості тварин?
Naar.ruЯк працюватимуть комісії з відшкодування вартості тварин?

Мінагропрод затвердив наказ №459 «Про комісію з питань здійснення нарахування та виплати часткового відшкодування вартості тварин» від 01.12.2015 р., повідомляється на сайті Верховної Ради України.

Документ визначає порядок організації та діяльності комісії з питань здійснення нарахування і виплати часткового відшкодування вартості тварин, яку утворюють структурні підрозділи агропромислового розвитку обласних держадміністрацій.

Читати по темі: Кабмін затвердив порядок підтримки тваринництва

«Головним завданням комісії є прийняття рішення про нарахування суб'єктам господарювання часткового відшкодування вартості тварин. Зазначене рішення приймається на підставі розгляду документів, поданих разом із заявками про розгляд документів», — інформує сайт.

Також додається, що комісія розпочинає прийом заявок та документів, які додаються до них, у день оприлюднення у друкованих ЗМІ оголошення про часткове відшкодування вартості тварин, а закінчує за 10 робочих днів до початку проведення останнього засідання комісії. Засідання комісії проводяться за потребою, а останнє — до 15 листопада.

«Результати розгляду заявок опубліковуються у друкованих ЗМІ», — зазначає прес-служба.

Виконано за допомогою Disqus