Сільгосптехніку страйкуючих аграріїв до столиці не пропустять — думка

16 грудня 2015 98 0
Фермери Сумщини збираються підтримати загальнонаціональний страйк, що відбудеться 17 грудня під стінами ВРУ
Kurkul.comФермери Сумщини збираються підтримати загальнонаціональний страйк, що відбудеться 17 грудня під стінами ВРУ

Фермери Сумщини збираються підтримати загальнонаціональний страйк, що відбудеться 17 грудня під стінами ВРУ. Про це повідомив голова сумської обласної організації Аграрної партії Сергій Карпенко під час звітно-виборчої конференції сумської обласної організації АЗФУ.

«Будемо збирати максимальну кількість людей в Києві, бо на місцях ми нічого не доб’ємося, оскільки Верховна Рада дуже сильно віддалена від проблем простих людей», — доповів він.

Виїзд техніки цього разу не планується, оскільки, вважає голова, її до столиці просто не пропустять. Хоча під час загальнонаціонального страйку аграріїв 10 грудня, фермери Сумщини вивели близько 200 одиниць сільгосптехніки.

«Техніка була не в містах, а на трасах. Тим не менше, нам телефонували і з обласної адміністрації, і з управління МВС, з проханням не перекривати дороги», — повідомив Сергій Карпенко.

За словами голови, місцева влада цілковито підтримує фермерів у їх вимогах, оскільки після того, як в цьому році фіксований податок збільшився в 21 раз, значно виросли бюджети сільських рад. Окрім цього, збільшуються і виплати ПДВ, оскільки зростає орендна плата. Як розповів Сергій Карпенко, якщо раніше орендна плата складала 3-5%, то зараз вона тримається на рівні 7%, з яких сплачується 15% ПДВ.

Андрій Губін, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus

+ 12° ... + 2°

Вітер

2.6м/с

Опади

0мм

Вологість

57%