На ІнтерАГРО2020 аграріям продемонструють інновації у діджиталізації агросектору

29 вересня 2020 31 0

У Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ) 28-30 жовтня відбудеться виставка «ІнтерАГРО2020». 

Зі слів організаторів, вона обіцяє бути особливою, адже проходить лише один раз на два роки, дозволяючи відвідувачам побачити та оцінити рівень розвитку сільськогосподарського машинобудування, як в Україні, так в і світі.

Серед ключових заходів виставки ІнтерАГРО 2020:

  • IT-Corner 2020 — спеціалізована експозиція цифрових технологій та smart-рішень в агробізнесі. В рамках експозиції пройде панельна дискусія, де будуть представлені IT-рішення та інновації у діджиталізації агросектору.
  • AgroEnergyDAY 2020 — міжнародна інтерактивна платформа енергоефективності, біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі. Саме тут 29 жовтня відбудеться міжнародна конференція, присвячена ключовим питанням розвитку альтернативної енергетики та енергоефективності в агробізнесі.
  • InterAGRO Innovation Award — міжнародний конкурс кращих інноваційних рішень в сільськогосподарській техніці та обладнанні.
  • Конференція: «Інноваційна іригація. Чи наступить ера відродження»? (відбудеться 29 жовтня).

Також з 28 по 30 жовтня буде проходити міжнародна виставка ефективних технологій та обладнання для тепличного господарства Тепличний Бізнес 2020. В рамках івенту відбудеться Міжнародна конференція «Маркетинг у Тепличному Бізнесі».

«Загалом очікується насичена ділова програма, що включатиме конференції, семінари, круглі столи та презентації, спрямовані на підвищення професійного рівня як відвідувачів, так і учасників виставки. Наша команда дотримується всіх санітарних норм, щоб учасники та відвідувачі почували себе комфортно і безпечно. Долучайтесь до головної агроподії осені «ІнтерАГРО2020» 28-30 жовтня, МВЦ! Welcome aboard!», — зазначають організатори заходу.

Виконано за допомогою Disqus

+ 32° ... + 15°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

50%