T.B. Fruit переніс будівництво переробного заводу у Польщі

8 жовтня 2020 143 0
Завод української групи компаній T.B. Fruit у Польщі
ad24.plЗавод української групи компаній T.B. Fruit у Польщі

Завод української групи компаній T.B. Fruit у селі Бжостовець у Мазовецькому воєводстві Польщі мав розпочати переробку яблук вже восени 2020 року, однак роботи по будівництву об’єкту значно сповільнились. Про це повідомляє sad24.pl.

«Наразі будівництво заводу планується завершити до середини 2021 року», — йдеться в повідомленні.

Раніше зазначалось, що будівництво заводу розпочалося на початку 2019 року, тоді передбачалося, що перша продукція почне виготовлятися восени 2020 року. Завод мав переробляти 3 тис. т яблук на день з можливістю збільшення переробних потужностей до 4,5 тис. т на добу. Однак, навесні роботи з будівництва нового заводу значно сповільнились. В T.B. Fruit запевняли, що перші яблука почнуть переробляти восени 2020 року.

Читайте також: В Україні дешевшають яблука під впливом збільшення пропозиції

«Завод досі не працює. Затримка пов'язана із ускладненнями через епідемію COVID 19, що стосується як логістичних, так і кадрових питань. Тому ми вирішили змінити графік інвестування. Окрім того, зсунувся графік виконання контракту на постачання комунальних послуг, необхідних для роботи нового заводу», — пояснюють у T.B. Fruit.

Згідно нового графіку, завершення роботи будівництва заводу очікується в першій половині наступного року.

«Ми припускаємо, що до початку нового сезону завод буде повністю готовий приймати сировину, особливо з місцевого ринку» — підкреслили у компанії.

Виконано за допомогою Disqus