За порушення земельного законодавства Держгеокадастр виписав 1,4 млн грн штрафів

13 жовтня 2020 101 0
За порушення земельного законодавства Держгеокадастр виписав 1,4 млн грн штрафів
Kurkul.com

За результатами перевірок управліннями Держгеокадастру у період з 28 вересня по 2 жовтня 2020 р. виявлено 443 порушень земельного законодавства та нараховано штрафів на суму 1,4 млн грн. Про це повідомляє пресслужба відомства.

«З 28 вересня по 2 жовтня 2020 р. Управліннями з контролю за використанням та охороною земель, які діють у складі Головних управлінь Держгеокадастру в областях, здійснено 648 заходів державного нагляду за використанням та охороною земель, за результатами яких виявлено 443 порушень земельного законодавства», — йдеться в повідомленні.

Таким чином, за вказаний період нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття родючого шару ґрунту без спеціального дозволу на суму у розмірі 1,4 млн грн, відшкодовано у добровільному порядку 937 тис. грн.

«До органів прокуратури, органів досудового слідства направлено 78 матеріалів про порушення вимог законодавства, зокрема які містять ознаки злочинів», — зазначили у відомстві.

Читати за темою: В Україні затверджено Порядок проведення інвентаризації документації із землеустрою

Виконано за допомогою Disqus

+ 29° ... + 17°

Вітер

1.9м/с

Опади

0мм

Вологість

41%