В Україні офіційно зареєстрували сорт порічки Ровада

3 листопада 2020 83 0
В Україні офіційно зареєстрували сорт порічки Ровада
Facebook

Днями найбільш популярний у світі сорт порічки Ровада було внесено до Державного Реєстру сортів рослин придатних до поширення в Україні. Про це повідомила компанія «ФруТек» на своїй сторінці у Facebook.

«Ровада — високопродуктивний сорт нідерландської селекції, який було виведено на ринок ще у 1980 р., проте, дотепер, він залишається сортом порічки №1 в усьому світі. Завдяки пізньому цвітінню, при вирощуванні цього сорту практично відсутні ризики пошкодження ранньовесняними заморозками, тому грона Ровади завжди довгі та виповнені, а урожайність — просто фантастична», — йдеться у повідомленні.

У повідомленні зазначається, що у звичайному холодильнику ягоди Ровади можна зберігати 2-3 місяці, а у камері з регульованим газовим середовищем — до пів року.

Внесення сорту до Державного Реєстру дасть змогу виробникам офіційно імпортувати саджанці, а розсадникам — вирощувати та сертифікувати садивний матеріал в Україні. Виробники зможуть включати сорт Ровада у проекти ягідних насаджень та користуватись програмами Державної підтримки, включно із частковою компенсацією вартості саджанців.

Читати за темою: На Київщині запустили промисловий комплекс з доробки фундука

Виконано за допомогою Disqus