Податківці виявили сумнівні схеми експорту агропродукції на 480 млн грн

19 листопада 2020 114 0
Податківці виявили сумнівні схеми експорту агропродукції на 480 млн грн

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області під час аналізу діяльності суб’єктів господарювання, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, встановлено факти проведення сумнівних експортних операцій сільськогосподарських товарів невідомого походження протягом 2020 р. на загальну суму понад 480 млн грн. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Податківцями встановлено, що посадові особи низки пов’язаних підприємств, які продовж 2020 р. до контролюючого органу не надають податкової звітності, використали злочинну схему по експорту сільськогосподарської продукції без підтвердження її реального придбання. З цією метою до офіційних документів було внесено завідомо недостовірні відомості.

Окрім цього, протягом 2019 р. посадові особи, здійснили документальне оформлення частини товару від низки підприємств з наявними ознаками «фіктивності» діяльність яких характеризується невідповідністю придбаного та реалізованого товару.

Зазначені операції можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Матеріали аналітичного дослідження направлені до правоохоронних органів, за якими розпочато досудове розслідування у кримінальному проваджені, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України. Наразі триває слідство.

Читайте також: Підписано найбільшу в світі угоду про вільну торгівлю

Виконано за допомогою Disqus