Розпочався продаж німецьких картоплезбиральних комбайнів з оновленим бункером

22 листопада 2020 183 0
Розпочався продаж німецьких картоплезбиральних комбайнів з оновленим бункером

Картоплезбиральний комбайн Ropa Keiler 2 Classic з великою сортувальної стійкою та новим подвійним бункером XL надійшов на ринок сільськогосподарської техніки.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

«До цьогорічного сезону збору врожаю компанія Ropa в тестовому режимі обладнала Keiler 2 Classic бункером XL. Наразі керівництво бренду прийняло рішення встановити його як стандартне устаткування до сезону 2021 р. Це дозволить фермерам максимально ефективно використовувати машину, забезпечуючи високу якість роботи і збирання картоплі», — йдеться у повідомленні виробника.

Крім того, до сезону 2021 р. додаткові нові функції будуть також доступні як у стандартній комплектації, так і в якості опції.

За повідомленням, нова машина в цілому схожа на всім відомий Keiler 2. Основна відмінність полягає в поділі блоків. Classic має два голчастих ременів замість чотирьох.

У конструкції машини опціонально передбачена автоматична система, що дозволяє працювати з високою продуктивністю й оптимальним режимом навантаження.

Читайте також: Kuhn представив сівалку точного висіву Kosma

У сезоні 2021 р. Ropa також пропонує додатковий пристрій зважування для Keiler 2 й Keiler 2 Classic. Система складається з 6 болтів для вимірювання зусилля на підвісці бункера, яка повністю інтегрована в електроніку машини. Зважування відбувається автоматично при піднятті бункера. Система пропонує фермеру можливість визначати врожайність з гектарів прямо на полі і оптимально завантажувати транспортні засоби, не перевищуючи встановлені законом граничні нормативні значення.

З опційно доступним терміналом серії 1200 більшого розміру, новий зважувальний пристрій може відображати інформацію і використовуватися одночасно зі звичайним керуванням через Ropa Isobus.

Як і всі моделі, Ropa Keiler 2 Classic у стандартній комплектації має повністю гідравлічний привід й управління Isobus. Стандартна телескопічна вісь дозволяє виконувати поворот із зовнішньою колією 3 м, а в розширенні забезпечує підвищену стійкість з колією 3,5 м.

Нагадаємо, в Україні не вистачає комбайнерів та трактористів.

Виконано за допомогою Disqus